• Autor
  Příspěvky
 • #3797 Odpověď

  Redakce
  Klíčník

  Už vás omrzely nabídky na výhodné bankovní a nebankovní půjčky? Prostřednictvím Benefi a.s. si můžete půjčit od lidí – od soukromých investorů, kteří jsou ochotni vám dát své vlastní finanční prostředky. Tyto půjčky zprostředkovává česká akciová společnost Benefi, která má na poli poskytování půjček velké zkušenosti. Její společníci se na finančním trhu pohybují od roku 2014. Společnost je transparentní a důvěryhodná. Požádat zde o peníze může i ten, komu banka z nějakého důvodu žádost o úvěr zamítla.

  Podrobnosti o půjčkách Benefi

  Do systému půjček Benefi se můžete zapojit jako klient i jako poskytovatel. Na zákazníky zde čekají velmi zajímavé nabídky, na které u běžné banky jen tak nedosáhnou. Půjčky jsou navíc až o 30 % levnější. Při sjednání zde tak výrazně ušetříte na samotných úrocích i na dalších poplatcích, které vám samozřejmě před schválením půjčky nebudou účtovány.

  • Peníze využijete na libovolné investice.
  • Půjčky se nepojí se žádnými skrytými poplatky.
  • Peníze můžete bezúročně do měsíce vrátit nebo zdarma předčasně splatit.
  • Výše půjčky se pohybuje od 10 000 do 250 000 Kč.
  • Maximální doba splatnosti úvěru činí 60 měsíců.

  Požádejte o svou první půjčku u Benefi

  Žádost o půjčku Benefi podáváte vždy nezávazně. To znamená, i pokud se vám nějaký investor nabídne, nemusíte jeho nabídku přijmout. Velkým lákadlem těchto půjček je především výhodnější úrok, protože banky dnes nabízejí poměrně drahé spotřebitelské úvěry a ještě dražší krátkodobé půjčky. Produkty Benefi dokážou spolehlivě ty bankovní nahradit. Navíc tu máte možnost předčasného splacení zcela zdarma.

  Půjčka od Benefi není podvod!

 • #3827 Odpověď

  Jana

  No já sama za sebe můžu doporučit bankerat, kde mi půjčily už potřetí ač mám záznamy v registrech a nízký příjem. Je to ale na směnku od soukromých investorů. Když Vám ale jinde nepůjčí, tady máte jistotu, že do dvou týdnů máte peníze. Zde je odkaz kdyby to někomu pomohlo budu jen ráda: https://www.bankerat.cz/

 • #3857 Odpověď

  Petr

  Pro žadatele určitě doporučuji Benefi.
  Případnému investorovi už zase tak moc ne. Žádostí o půjčku je málo a investorů hodně.
  Z 5 investic na Benefi mám 1 splacenou, 2 zesplatněné ve fázi vymáháhní a 2 aktivní (z toho 1 ze zpožděním). Roční výnos „- 13,7%“ !!!
  Takže doporučuji každému investorovi, který chce obdarovat jiné.

Odpovědět: Půjčka Benefi – Recenze
Informace o Vás:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">