Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #3971 Odpovědět
   Redakce
   Správce

   Nebankovní poskytovatelé úvěrů jsou na českém trhu hodně oblíbení, připravují totiž atraktivní nabídky pro domácnosti i živnostníky. Nejinak tomu je i v případě půjčky Creditstar, která nabízí kompletní vyřízení žádosti online – a tím pádem nezbytnou diskrétnost a úsporu času. Bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky nebo vyplnění obsáhlého dotazníku to jde samozřejmě také a nejde o žádnou velkou novinku.

   Napoprvé si můžete přijít až na 7 tisíc

   Vše trvá jen pár minut, vyřízení přes internet rozhodně nelze nijak zdržovat. Administrativa je na minimu, nebudete na nic čekat. A podrobnosti, na co se připravit, kolik si vlastně můžete celkem půjčit? Je samozřejmě rozdíl mezi novým klientem a tím, kdo si u Creditstar již v minulosti půjčil. Nebojte, vše vám nyní podrobně vysvětlíme!

   • Až sedm tisíc korun pro nové klienty. Minimum je tisícovka a poté vždy násobky 100. Splátkový kalendář je velmi přívětivý, od pěti dnů až po celé tři měsíce, záleží na volbě.
   • Pro klienty, kteří se vrátí s druhou nebo jakoukoliv další žádostí o půjčku platí, že si mohou vyžádat až 19 tisíc korun. Období splatnosti je potom nastaveno zcela totožně jako poprvé.
   • Zázemí stabilní firmy působící v osmi zemích Evropy, více než milion poskytnutých úvěrů a půl milionu klientů, nových i stálých. Na českém trhu působí Creditstar již od roku 2006.

   Sídlo v Praze na Karlíně, Creditstar Czech je součástí mezinárodní skupiny Creditstar Group. Předností této půjčky jsou minimální požadavky na klienta, což zaručuje vysoké procento schválených žádostí. Ověření totožnosti je sice nutností, ale potrvá řádově minuty. To vše bez jakýchkoliv skrytých poplatků, smlouva je krátká a zcela transparentní, naprostá diskrétnost každého klienta je zde také plně zaručena. Rychlé vyřízení je prioritou poskytovatele, své peníze tedy můžete mít na účtu klidně ještě dnes…

   Půjčka od Creditstar Czech není podvod!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Creditstar půjčka – Recenze
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">