Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #3794 Reply
   Redakce
   Správce

   Půjčka EverydayPlus je zajišťována soukromou finanční společností Everyday Finance s.r.o. Tato odpovědná firma je dceřinou společností OPR-Vakuus Oy, působící na mezinárodním trhu. Zabývá se poskytováním nebankovních finančních produktů. Mateřská společnost má na svém kontě více než 300 tisíc spokojených klientů. I o půjčku EverydayPlus již požádala řada lidí, kteří s ní byli maximálně spokojeni. Společnost nyní nabízí zajímavou alternativou ke krátkodobým bankovním úvěrům. Každý zájemce zde pohodlně dosáhne na flexibilní úvěrový limit.

   Podrobnosti o půjčce EverydayPlus

   Tato půjčka si poradí s vašimi každodenními i mimořádnými finančními problémy. Jelikož se poskytuje v malé výši, je vhodná ke krátkodobému čerpání. Splatnost má však ve dnech a jakmile ji splatíte, můžete ji využít znova, aniž byste o ni museli opětovně žádat. Půjčka EverydayPlus je formou revolvingového úvěru, který splní i vaše nejnáročnější očekávání. Požádat o ni můžete kdykoliv, protože žádosti se schvalují každý den.

   • Úvěr má otevřené datum úplného splacení (minimálně 61 dní).
   • Půjčku čerpáte neúčelově na libovolné výdaje.
   • Úvěrový limit činí až 12 000 Kč.
   • K získání půjčky nepotřebujete ručitele ani spoludlužníka.
   • Půjčku si můžete sjednat nonstop ze svého domova.

   Otestujte si půjčku EverydayPlus

   Tato půjčka je zajímavou alternativou k bankovním produktům. Protože má podobu revolvingového úvěru, můžete ji v případě spokojenosti využívat i opakovaně. Pokud ji budete splácet postupně, dosáhnete na úrok 20 % měsíčně. Při sjednání však vidíte, jak vysoké budou vaše poplatky. Před sjednáním úvěru vám nebude nic navíc účtováno.

   Půjčka od Everyday Finance s.r.o. není podvod!

  • #3851 Reply
   Petr
   Host

   Pokud nevíte co s penězi, půjčte si právě zde. Budete platit a platit a platit. I když budete mít vše splaceno, z 0 se vyhoupne úrok v řádu tisíců Kč. I když si na jejich stránkách vypočítáte celkovou částku včetně úroků, které zbývá zaplatit k určitému dni, kdy už od vás budou mít peníze na účtu a tudíž nemáte absolutně nic půjčeno, těště se na výpis, který vám opět pošlou. A budete zase a zase donekonečna cálovat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na téma: EverydayPlus půjčka – Recenze
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">