Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #3977 Odpovědět
   Redakce
   Správce

   Půjčka, která je velice rychlá! Nebankovní svět přitom nabídne sám o sobě bezpečnou a diskrétní transakci, na kterou je spolehnutí v časech finanční tísně. Představme si proto úvěr od společnosti Express Cash – hotovostní i bezhotovostní variantu, podle volby klienta. Je však třeba předeslat, že častější je první možnost, už jen proto, že vyřízení je velice jednoduchá záležitost, která zabere jen pár minut.

   Tři termíny splatnosti a atraktivní suma

   Hotovostní půjčka Express Cash je k dispozici všem zájemcům, kteří jsou zvyklí na jednání mezi čtyřma očima. Nebankovní kurýr je ochotný a přijede v dobu, jíž si dohodnete po telefonu – ráno, odpoledne, večer, podle aktuální potřeby. A kolik si tedy lze půjčit? Částka je hodně variabilní, půjčka je tedy vhodná na zaplacení klasických složenek i vyšších výdajů.

   • Celkově si lze požádat o sumu v rozmezí 5 a 70 tisíc korun.
   • Splatnost? 14, 17 nebo 20 měsíců, tedy poměrně dlouhá doba.
   • Splátky se vybírají vždy jednou měsíčně, přímo u klienta doma v předem dohodnutý čas.

   Doklad o příjmu, občanský průkaz a potvrzení trvalého pobytu, to jediné stačí ke sjednání podobného úvěru. Provozovatelem půjčky Express Cash je společnost Financial Services, a.s. se sídlem v našem hlavním městě (Praha 3 – Žižkov). Půjčka je zcela bezúčelová, není třeba ručitele nebo zástavy nemovitosti, osobní jednání s úsměvem na tváři je naprostou samozřejmostí. Půjčky jsou k dispozici kdekoliv v ČR.

   Nabízí se i možnost půjček bezhotovostních, kde bude ovšem administrativa trochu odlišná. K dispozici je totiž úvěr v rozmezí 100 tisíc a 10 milionu korun na dobu až dvaceti let, podmínkou je ovšem ručení nemovitostí. Pokud je zapotřebí rychlá hotovost, bude jistě taková cesta do budoucna prospěšnou, pokud jiní poskytovatelé půjček nejsou ochotni poskytnout vyšší částku.

   Express Cash půjčka není podvod!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Express Cash půjčka – Recenze
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">