Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #3840 Odpovědět
   Redakce
   Správce

   Společnost Vitacredit s.r.o. je nebankovním specialistou na poskytování výhodných úvěrů. Na českém úvěrovém trhu nabízí spotřebitelské úvěry, které mohou pro financování svých aktivit využít fyzické osoby, podnikatelé i právnické osoby. V nabídce Vitacredit si tak vybere úplně každý. Úvěry jsou poskytovány za flexibilních podmínek a mají střednědobou až dlouhodobou splatnost. Díky možnosti neúčelového čerpání peněžní prostředky můžete využít na cokoliv. Úvěr zde navíc získáte mnohem snadněji než v bance, protože poskytovatel na žadatele neklade tak přísné podmínky pro schválení žádosti.

   Podrobnosti o půjčce VitaCredit

   U VitaCredit můžete vybírat mezi několika typy úvěrů. Společnost má v nabídce úvěr Top s exkluzivní úrokovou sazbou již od 4,9 % ročně, dále nabízí speciální úvěr pro podnikatele nebo univerzální úvěr na cokoliv. Půjčit si zde můžete také na konsolidaci nebo na řešení exekuce či dražby. Zajistí vám chybějící finanční prostředky do vašeho rodinného rozpočtu.

   • Výše poskytnutých prostředků je individuální.
   • Doba splatnosti úvěru činí až 20 let.
   • Získáte výhodné úročení již od 4,9 % ročně.
   • Úvěr může být zajištěný nemovitostí i bez zajištění.
   • Půjčka se čerpá neúčelově a na cokoliv.

   Sjednejte si flexibilní půjčku VitaCredit

   Proč si dlouhodobě půjčovat peníze v bance, když si za velmi zajímavých podmínek můžete sjednat úvěr u soukromé finanční společnosti? VitaCredit nabízí atraktivní úvěry pro každého, kdo má hluboko do kapsy. Peníze můžete využít na nákup nového vozu, na vybavení domácnosti nebo je investovat do rekonstrukce nemovitosti. Rozhodnutí je jen na vás.

   Půjčka od Vitacredit s.r.o. není podvod!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na téma: VitaCredit – Recenze
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">